Sprzęt dla weterynarii

Wamed to polski producent sprzętu laboratoryjnego i medycznego. Oferta firmy skierowana jest głównie do wszelkich instytucji medycznych oraz weterynaryjnych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem wysokiej klasy urządzeń niezbędnych w pracy w klinikach i gabinetach weterynaryjnych.

Niezastąpiony sprzęt w gabinetach weterynaryjnych

Wieloletnie doświadczenie oraz długa obecność firmy na rynku sprawiają, że oferowany sprzęt dla weterynarii cechuje wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność. Dodatkowo wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zezwalające na w pełni bezpieczną pracę lekarzy weterynarii. Artykuły mogą okazać się również niezwykle przydatne w instytucjach zajmujących się zawodowo ochroną i opieką zwierząt, chociażby w schroniskach, tymczasowych domach opieki, a nawet w ogrodach zoologicznych.

Produkty dla weterynarii są odpowiednio wcześniej testowane oraz modyfikowane już podczas etapu projektowego, co szczególnie wpływa na ich niezawodność. Nasze oferta sprzętu weterynaryjnego obejmuje kontenery medyczne, kontenery sterylizacyjne oraz sterylizatory zarówno z wymuszonym jak i grawitacyjnym obiegiem powietrza. Warto zwrócić również szczególną uwagę na pojemniki medyczno-sanitarne. Ich głównym zadaniem jest przechowywanie oraz przenoszenie lekarstw, preparatów czy materiałów opatrunkowych. Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie pozwoli zachować wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa, a także usprawni wykonywane obowiązki.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników