Sprzęt laboratoryjny

Wamed jest polskim producentem sprzętu laboratoryjnego i medycznego. Przedsiębiorstwo to działa w Polsce od roku 1949. Oferta produktów projektowanych i wykonywanych przez Wamed dedykowana jest firmom działającym na rynku medycznym. Nasze podstawowe produkty to: sterylizatory, autoklawy, kontenery sterylizacyjne, puszki i pojemniki medyczne oraz lampy zabiegowe. Wamed wyposaża również laboratoria, przygotowując w tym celu najwyższej jakości urządzenia z grupy: komór klimatycznych inkubatorów laboratoryjnych, cieplarek laboratoryjnych, komór badań cieplnych, suszarek, sterylizatorów, autoklawów i elektrolizerów. Każdy z produktów firmy Wamed został gruntowanie przetestowany i sprawdza się świetnie w codziennym użytkowaniu.

Urządzenia laboratoryjne dostosowane do Twoich preferencji

Firma Wamed uzależnia wyposażanie urządzeń w wentylator od decyzji klienta, kierując się preferencjami merytorycznymi, czyli wiedzą specjalistyczną i potrzebami wynikającymi z charakteru prowadzonego biznesu. Dostępne są wersje z wentylatorem lub bez w ofercie następujących urządzeń: sterylizatorów, cieplarek laboratoryjnych, komór badań cieplnych i suszarek. W przypadku komór klimatycznych i inkubatorów oferta dotyczy jednak wyłącznie urządzeń z wentylatorami.

Wamed jest firmą, która kreuje urządzenia laboratoryjne od projektu do ostatecznej skonsultowanej z klientem wersji produktu. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie najnowszych trendów technologicznych i wzięcie pod uwagę wszystkich potrzeb każdego inwestora. To ważny atut i przewaga na rynku urządzeń laboratoryjnych.