SUSZARKI APTECZNE

Suszarka laboratoryjna z regulatorem elektronicznym i grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem powietrza typu SUP przeznaczona jest do suszenia, podgrzewania oraz innych prac związanych z podwyższoną temperaturą.

Suszarka laboratoryjna posiada obudowę wykonaną z blachy stalowej pokrytej lakierem proszkowym. Wewnątrz zamocowana jest komora robocza, w której znajdują się półki. Komora i półki wykonane są ze stali nierdzewnej.

W komorze roboczej zamocowane są grzałki i wentylator (w suszarkach typ W), który wymusza obieg powietrza i zapewnia odpowiedni rozkład temperatur.

Pracę suszarki kontroluje mikroprocesorowy sterownik zapewniający regulację i stabilizację temperatury (regulator PID) oraz odmierza czas trwania procesu, po upływie którego przerywa proces grzania. Modyfikując fabryczne ustawienia producenta, użytkownik ma możliwość zmiany niektórych funkcji i komunikatów w zależności od własnych preferencji.

Suszarka laboratoryjna produkowana jest w 7 pojemnościach: 17, 39, 75, 115, 143, 150, 220 litrów. Pod indywidualne zamówienie klienta możemy wyprodukować suszarkę o innej pojemności.

Urządzenie posiada 24 miesiące gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników