Sprzęt apteczny

Profesjonalne wyposażenie apteczne powinno być niezawodne i trwałe. Ze względu na specyfikę pracy, sprzęt wykorzystywany na co dzień w aptekach musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i umożliwiać pracę z zachowaniem ogromnej precyzji. A wszystko z myślą o zdrowiu każdego pacjenta.

Profesjonalny charakter i funkcjonalność urządzeń aptecznych Wamed

Skrupulatność i dokładność jest przecież apteczną domeną, dlatego wykorzystywany sprzęt  powinien wyróżniać się najwyższą jakością. Wyposażenie apteczne Wamed wykonane zostało z trwałej stali nierdzewnej lakierowanej, co zapewnia wysoką wytrzymałość i użytkowanie przez wiele lat.

Sprzęt apteczny Wamed pod względem funkcjonalnym cechuje wysoki stopień zaawansowania technologicznego. Specjalistyczna aparatura umożliwia wykonywanie wszystkich czynności na najwyższym poziomie. Nowoczesne sterylizatory działają w oparciu o precyzyjne oprogramowanie umożliwiające pracę w wybranym trybie oraz odpowiednie regulowanie temperatury. Co niezwykle ważne – intuicyjne sterowanie pracą sterylizatora eliminuje błędy użytkownika.

Urządzenia wyposażone są też w niezbędną sygnalizację akustyczną monitorującą prawidłowość poszczególnych procesów. Wszystkie zaawansowane funkcje sterylizatorów zapewniają idealną pracę przy eliminacji niepożądanych mikroorganizmów. Bardzo ważną rolę pełnią też solidne pojemniki medyczno-sanitarne, dzięki którym narzędzia i akcesoria medyczne przechowywane są w bezpiecznych i, co najważniejsze, higienicznych warunkach. Te trwałe kasetki medyczne z zamkiem stanowią najlepsze zabezpieczenie dla przechowywania i transportu narzędzi medycznych przed procesem sterylizacji.

Wszystkie urządzenia apteczne Wamed to najwyższa jakość wykonania przystosowana do wymagających warunków pracy w każdej aptece.